Święto Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 12 października br. uczniowie, nauczyciele oraz zaproszenie goście spotkali się w Zespole Szkoły Podstawowej im. Władysława Orkana i Gimnazjum Publicznego w Porębie Wielkiej na wspólnej uroczystości poświęconej obchodom Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Zgromadzonych gości serdecznie powitali dyrektorzy szkół p. Andrzej Ślazyk oraz p. Robert Rosiek i zaprosili na prezentację przygotowaną przez uczniów zespołu szkół i szkoły muzycznej. W części artystycznej usłyszeliśmy chór szkolny, solistów i zespoły instrumentalne. Po koncercie życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkolnych złożyli dyrektorzy wspomnianych placówek oświatowych oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wiceprzewodnicząca Rady Gminy p. Anna Liberda, Przewodniczący Rady Gminy p. Edward Krzysztofiak oraz Sekretarz Rady Gminy p. Marek Mąkowski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *