Święto Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 12 października br. uczniowie, nauczyciele oraz zaproszenie goście spotkali się w Zespole Szkoły Podstawowej im. Władysława Orkana i Gimnazjum Publicznego w Porębie Wielkiej na wspólnej uroczystości poświęconej obchodom Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Zgromadzonych gości serdecznie powitali dyrektorzy szkół p. Andrzej Ślazyk oraz p. Robert Rosiek i zaprosili na prezentację przygotowaną przez uczniów zespołu szkół i szkoły muzycznej. W części artystycznej usłyszeliśmy chór szkolny, solistów i zespoły instrumentalne. Po koncercie życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkolnych złożyli dyrektorzy wspomnianych placówek oświatowych oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wiceprzewodnicząca Rady Gminy p. Anna Liberda, Przewodniczący Rady Gminy p. Edward Krzysztofiak oraz Sekretarz Rady Gminy p. Marek Mąkowski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *