99 Rocznica Odzyskania Niepodległości

To już po raz piąty cała społeczność Szkoły Muzycznej I stopnia w Niedźwiedziu wspólnie świętowała kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. 11 listopada 2017 roku sala koncertowa Szkoły Muzycznej zgromadziła ogromną ilość wielbicieli muzyki, w tym Przewodniczącego Rady Gminy Niedźwiedź p. Edwarda Krzysztofiaka oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury p. Jadwigę Zapała, którzy z ogromną radością wysłuchali wykonawców koncertu. Tym razem całe wydarzenie prowadzone było przez samorząd szkoły, który oprócz przybliżenia publiczności sylwetek kompozytorów oraz dzieł usłyszanych podczas koncertu, przypomniał zebranym także zarys historyczny wydarzeń z 11 listopada 1918 roku. Z pewnością można przyznać, iż poziom przygotowania wykonawców rośnie w mgnieniu oka – to z pewnością powód do dumy czego dowodem są upominki wręczone przez p. Jadwigę Zapała naszym młodym muzykom. Podczas koncertu oprócz solistów, zaprezentowały się również zespoły instrumentalne, Chór Szkoły Muzycznej oraz Orkiestra. Serdecznie gratulujemy kolejnych sukcesów i zapraszamy na następne koncerty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *