Koncert Noworoczny

W dniach 17 i 20 stycznia 2017 w Domu Kultury w Niedźwiedziu odbyły się koncert noworoczny przygotowany przez uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Niedźwiedziu. Wydarzenia artystyczne uświetnił chór szkolny, występy zaproszonych gości, jak również soliści i zespoły kameralne Szkoły Muzycznej. W programie koncertu znalazły się utwory utrzymane w formie tanecznej i rozrywkowej charakterystyczne dla okresu karnawału oraz prezentacje związane z tematem bożonarodzeniowym. Na koncercie wystąpili uczniowie wszystkich specjalności od instrumentów strunowych po dęte i perkusyjne. Tradycyjnie na noworocznym występie prezentują się grupy rytmiczne, które w tym roku przygotowały fantastyczny popis umiejętności wzbudzając olbrzymi aplauz publiczności. Wszyscy uczniowie prezentowali wysoki poziom artystyczny, sprawiając tym wiele radości zebranym w tych dniach słuchaczom. Wspaniałą atmosferę panującą na koncertach można było dostrzec na długo po ich zakończeniu w licznych bardzo pochlebnych komentarzach publiczności.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *