Koncert w Jabłonce

W dniu 04.04.2018 r. w Jabłonce odbył się wspólny koncert trzech szkół tj. Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Jabłonce, Szkoły Muzycznej I st. w Dobrej oraz Szkoły Muzycznej I st. w Niedźwiedziu. Inicjatorem koncertu był Dyrektor Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Jabłonce Pan mgr Marek Ciesielski. Szkołę Muzyczną w Niedźwiedziu reprezentowały: orkiestra smyczkowa, Trio Fortepianowe, Kwartet Saksofonowy, Kwartet Fletowy, Kwintet Wiolonczelowy. Spotkanie to przebiegło bardzo sympatycznie w rodzinnej atmosferze. Nauczyciele i uczniowie mieli okazję do zapoznania się oraz do wymiany swoich doświadczeń. Inicjatywa bardzo dobrze wpłynęła dla uczestników koncertu i dla nauczycieli, dlatego też będziemy chcieli częściej spotykać się wspólnie z różnymi szkołami.

Najbliższa okazja będzie podczas plenerowego koncertu w naszej Szkole dnia 16 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *