6th International Summer Music Masterclass

Letnie kursy muzyczne dla uczniów naszej szkoły.
Dalsze informacje podamy w najbliższym terminie.

 

www.verdandicamerata.com

6th International Summer Music Masterclass
23-29 July 2018

List do Roberta Roska
Dyrektora Szkoły Muzycznej w Niedźwiedziu
Londyn 2 kwietnia 2018

Szanowny Panie Dyrektorze

Pisze do Pana z propozycja kolaboracji muzycznej pomiędzy Szkoła Muzyczna w Niedźwiedziu a
(ISMM) Miedzynarodowymi Kursami Mistrzowskimi których jestem Dyrektorem I założycielem.

Chcielibyśmy połączyć naszych międzynarodowych uczniów z Państwa Szkołą w Niedźwiedziu. W zamian za wypożyczenie budynku szkolnego chcielibyśmy zaoferować wybranym uczniom ze szkoły lekcje jak I okazje dołączenia się do kameralnych zajęć. Chcielibyśmy również zaprosić nauczycieli do współpracy podczas kursu jak i uczestnictwa w koncercie.

Nasza kadra nauczycielska jest międzynarodową zamieszkująca w Londynie. Nauczyciele maja wiele lat doświadczeń nie tylko w nauczaniu ale również występują jako soliści I kameraliści. Oferujemy lekcje skrzypiec, altówki, fortepianu i muzyki kameralnej.

ISMM Kursy Mistrzowskie istnieją od 2013 roku I odbywają się z wielkim sukcesem co roku w Oslo (Norwegia) . Nasi uczniowie pochodzą z Anglii, Szwajcarii, Chin, Bułgarii, Polski, Czech. W 2019 roku Narodowa Telewizja Norweska będzie robić dokument o naszym Kursie.

Propozycja daty: 6-tego ISMM 2018: od Poniedziałku 23 Lipca do Niedzieli 29 Lipca
Lekcje są codziennie oprócz czwartku 9:00 do 17:00. Koncert Galowy:Niedziela 29 lipca godzina 18:00

Mam nadzieje usłyszeć od państwa jak najszybciej.

Z poważaniem:
Khac-Uyen
Music Director
Verdandi Camerata
International Summer Music Masterclass

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *