I GALA ROZDANIA NAGRÓD WÓJTA GMINY NIEDŹWIEDŹ

W dniu 10 października w Niedźwiedziu odbyła się uroczysta Gala Wójta Gminy Niedźwiedź, podczas której wręczano nagrody uczniom z gminnych szkół za szczególne osiągnięcia w nauce. Listami gratulacyjnymi uhonorowani zostali również rodzice oraz nauczyciele.
Uroczystość uświetnił występ naszych uczniów, którzy rozpoczęli swój występ odśpiewaniem Hymnu Państwowego. Następnie zaprezentowali się kolejno:
– Kwintet smyczkowy w składzie: Emilia Szywała, Szymon Misiura, Aleksandra Sentyrz, Emilia Pawlik oraz nauczyciel mgr Jakub Bańdur. Kwintet smyczkowy wykonał „Trzy walce” F. Schuberta.
– Trio fortepianowe w składzie: Weronika Rapacz, Emilia Szywała i Franciszek Dziedzic wykonali Poloneza Elegijnego Z. Noskowskiego, Walc z filmu Dr Żiwago, opr. przez Janinę Rzepecką.
Na zakończenie części artystycznej, zaprezentował się chór Szkoły Muzycznej, wykonując dwa utwory pt. „Gdyby do szkoły chodziły anioły” oraz „Somewhere only we know”, przygotowane przez mgr Agatę Nawrot przy akompaniamencie mgr Wioletty Janas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *