Warszawska Przygoda

Z dumą i radością możemy się pochwalić, że uczennice  klasy gitary Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Niedźwiedziu prowadzonej przez Pana Marka Keniga: Viktoria Rosa, Karolina Górniak oraz Joanna Napora w wyniku uczestnictwa w Ogólnopolskim Świątecznym Konkursie Muzycznym: „Nagraj z Nami Płytę” edycja – kategoria zespoły, organizowanym przez fundację „Ze Sztuką przez Świat” w Warszawskim Centrum Kultury – zostały laureatkami III miejsca. W związku z tym, otrzymały nagrodę w postaci „Złotego Biletu” i w dniu 07 października 2023 roku  brały udział w nagraniu wspólnej płyty na Święta Bożego Narodzenia w studiu nagrań Polskiego Radia przy ulicy Modzelewskiego 59 w Warszawie. Serdeczne gratulacje dla uczniów, nauczyciela i rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *