KONCERT KARNAWAŁOWY

W dniu 22 stycznia 2024 odbył się koncert karnawałowy wraz z zabawą zorganizowaną dla uczniów Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Niedźwiedziu. Podczas koncertu zaprezentowały się zespoły, orkiestra oraz chór szkolny. Serdeczne podziękowania składamy Pani Natalii Cichańskiej – właścicielki Gorczański Dworek Karczma za możliwość organizacji tego wydarzenia w tak urokliwym miejscu. Dziękujemy Pani Annie Domagała za wykonanie ścianki dekoracyjnej i jednocześnie polecamy usługi jej firmy Happy Day – Dekoracje okolicznościowe. Całe wydarzenie nie odbyłoby się bez zaangażowania niezastąpionej Rady Rodziców w osobach Pani Moniki Rapacz oraz Pani Doroty Stąpór za co ogromnie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zabawy karnawałowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *