Więcej o: WIGILIA SZKOLNA 2018/2019

WIGILIA SZKOLNA 2018/2019

WIGILIA SZKOLNA odbędzie się 20 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 18:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI ORAZ PRACOWNIKÓW OBSŁUGI.

Więcej o: KONCERT UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

KONCERT UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Szkoła Muzyczna I st. w Niedźwiedziu zaprasza na Koncert Uczniów Klas Pierwszych, który odbędzie się 17 grudnia 2018 r.(poniedziałek) godz. 19:00

Więcej o: Święto Komisji Edukacji Narodowej

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Szkoła Muzyczna I st. w Niedźwiedziu serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który odbędzie się 15 października (poniedziałek) o godz. 18:00.

6th International Summer Music Masterclass

Letnie kursy muzyczne dla uczniów naszej szkoły.
Dalsze informacje podamy w najbliższym terminie.

www.verdandicamerata.com

6th International Summer Music Masterclass
23-29 July 2018

List do Roberta Roska
Dyrektora Szkoły Muzycznej w Niedźwiedziu
Londyn 2 kwietnia 2018

Szanowny Panie Dyrektorze

Pisze do Pana z propozycja kolaboracji muzycznej pomiędzy Szkoła Muzyczna w Niedźwiedziu a
(ISMM) Miedzynarodowymi Kursami Mistrzowskimi których jestem Dyrektorem I założycielem.

Chcielibyśmy połączyć naszych międzynarodowych uczniów z Państwa Szkołą w Niedźwiedziu. W zamian za wypożyczenie budynku szkolnego chcielibyśmy zaoferować wybranym uczniom ze szkoły lekcje jak I okazje dołączenia się do kameralnych zajęć. Chcielibyśmy również zaprosić nauczycieli do współpracy podczas kursu jak i uczestnictwa w koncercie.

Nasza kadra nauczycielska jest międzynarodową zamieszkująca w Londynie. Nauczyciele maja wiele lat doświadczeń nie tylko w nauczaniu ale również występują jako soliści I kameraliści. Oferujemy lekcje skrzypiec, altówki, fortepianu i muzyki kameralnej.

ISMM Kursy Mistrzowskie istnieją od 2013 roku I odbywają się z wielkim sukcesem co roku w Oslo (Norwegia) . Nasi uczniowie pochodzą z Anglii, Szwajcarii, Chin, Bułgarii, Polski, Czech. W 2019 roku Narodowa Telewizja Norweska będzie robić dokument o naszym Kursie.

Propozycja daty: 6-tego ISMM 2018: od Poniedziałku 23 Lipca do Niedzieli 29 Lipca
Lekcje są codziennie oprócz czwartku 9:00 do 17:00. Koncert Galowy:Niedziela 29 lipca godzina 18:00

Mam nadzieje usłyszeć od państwa jak najszybciej.

Z poważaniem:
Khac-Uyen
Music Director
Verdandi Camerata
International Summer Music Masterclass

Więcej o: Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Bywają różne zakończenia roku, lecz to które obserwowaliśmy w szkole muzycznej było jak zawsze niecodzienne. W tym roku żegnaliśmy drugi rocznik absolwentów naszej szkoły. Jak zawsze wszystko zaczęło się od koncertu. Potem było wręczanie świadectw, gratulacje, uściski.  Całą uroczystość zakończyły podziękowania Dyrektora dla wszystkich uczniów, ich rodziców i wszystkich pracowników szkoły.