JEDWABNYM SZLAKIEM

W dniu 18.02.2019 r. odbyła się prezentacja oraz koncert instrumentów dawnych. Dyrektor Szkoły dziękuje za zaangażowanie i przeprowadzenie koncertu nauczycielom Szkoły Muzycznej I st. w Niedźwiedziu oraz zaproszonym gościom.

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Niedźwiedziu  upamiętnili to wydarzenie 6 lutego, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Sala koncertowa wypełniła się po brzegi, a zgromadzeni słuchacze byli świadkami występu artystycznego przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Był to wspaniały wieczór, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

13.01.2019 r. Oprawa Mszy Świętej w Niedźwiedziu

W dniu 13.01.2019 r. w Kościele Parafialnym w Niedźwiedziu odbyła się Msza Święta, w której uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Muzycznej I st. w Niedźwiedziu brali udział. W tym dniu wystąpił nasz chór, orkiestra, zespoły kameralne, zespoły folklorystyczne z Niedźwiedzia oraz gościnnie zespół folklorystyczny z Poronina pod kierownictwem Pana Davida Czernika. Mszę Św. również uświetnił Chór chłopięcy „Pueri Cantores Sancti Joseph” z Krakowa pod kierownictwem Pani Agaty Nawrot za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dyrektor Szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom zaangażowanych w przygotowanie i za czynny udział w tym wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz nagrań.

Koncert Uczniów Klas Pierwszych

W dniu 17 grudnia 2018 r. odbył się Koncert Uczniów Klas Pierwszych. Organizatorem tego wydarzenia była Szkoła Muzyczna I st. w Niedźwiedziu. Uczniowie klas pierwszych po czterech miesiącach nauki gry na instrumencie z wielką radością podjęli pierwszą próbę koncertową (swój pierwszy występ przed publicznością). Oprócz solistów klas pierwszych koncert uświetniła „mała orkiestra” zespół przygotowany przez Panią Sabine Milewską – Jankowiak. Koncert pierwszaków to wydarzenie, które każdy z wykonawców zapamięta na zawsze. Dyrektor Szkoły Robert Rosiek gratuluje uczniom i nauczycielom oraz rodzicom dziękuję za wsparcie.

MIKOŁAJKOWE BAJKI GRAJKI

W dniu 4 i 5 grudnia w Domu Kultury w Niedźwiedziu po raz V odbył się koncert  edukacyjny dla najmłodszych. Zaproszenie przyjęły przedszkola znajdujące się na terenie Gminy Niedźwiedź tj.: przedszkole z Koniny, Podobina, Poręby Wielkiej oraz Niedźwiedzia.. Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom i uczniom Szkoły Muzycznej I st. w Niedźwiedziu oraz kierownikowi Gminnego Centrum Kultury, za przygotowanie paczek dla gości.

100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

W dniu 10 listopada 2018 r. w Sali Koncertowej w SM I st. w Niedźwiedziu odbył się koncert upamiętniający 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W koncercie brała czynny udział cała społeczność szkoły śpiewając pieśni patriotyczne oraz zaproszeni goście sekretarz Gminy Niedźwiedź Pan Marek Mąkowski oraz przyszły Wójt Gminy Niedźwiedź Pan Rafał Rusnak.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu.

Święto Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2018 r. w Sali koncertowej w SM I st. w Niedźwiedziu odbył się uroczysty koncert z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. W koncercie brała udział cała społeczność szkoły oraz zaproszeni goście. Na zakończenie Pan Wójt Janusz Potaczek wraz z Wiceprzewodniczącymi Anna Liberdą i Zenonem Dziedzicem na ręce Dyrektora Szkoły Roberta Rośka złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty.

Dyrektor Szkoły Robert Rosiek dziękuje serdecznie Radzie Rodziców oraz wszystkim, którzy pomogli przy organizacji święta KEN.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z koncertu.  😉