Piknik rodzinny w Koninkach

Jak co roku tradycją Szkoły Muzycznej I st. w Niedźwiedziu stał się zorganizowany przez Radę Rodziców piknik. Także i w tym roku 16 czerwca cała społeczność szkoły muzycznej spotkała się, by wspólnie świętować Dzień Rodziny. Podczas sobotniego popołudnia wysłuchaliśmy krótkiego koncertu, na którym zaprezentowały się zespoły instrumentalne i wokalne, a także przedstawiciele Szkoły Muzycznej z Jabłonki specjalnie zaproszeni na tą imprezę. Potem było pieczenie kiełbasek, degustowanie ciast i wielu przysmaków przygotowanych przez rodziców. Nie obyło się również od zabaw na świeżym powietrzu gdzie dzieci mogły skorzystać z pompowanych zjeżdżalni, strzelnicy i po prostu przebywać z sobą we wspaniałej atmosferze.

Przy tej okazji Rada Rodziców chciałaby serdecznie podziękować Pani Reginie Zapała za pomoc w organizacji tegorocznego pikniku oraz rodzinną atmosferę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *