„Cały ten jazz”

Dwie uczennice z naszej szkoły: Agnieszka Potaczek z klasy IV cyklu sześcioletniego z klasy skrzypiec mgr Sabiny Milewskiej-Jankowiak oraz Joanna Potaczek z klasy IV cyklu sześcioletniego z klasy klarnetu mgr Marka Nemtusiaka, brały udział w III Międzyszkolnym Konkursie z literatury muzycznej „Polska muzyka współczesna i jazzową – Lubię to!”, organizowanym przez Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce. Uczennice brały udział w grupie młodszej. W pierwszym etapie miały stworzyć pracę plastyczną w technice collage na temat: „Cały ten jazz”, w drugim zaś etapie brały udział w teście słuchowym. Do konkursu przygotowywała je mgr Agata Nawrot. Dzisiaj zostały ogłoszone następujące wyniki konkursu:- Agnieszka Potaczek otrzymała II miejsce za oba etapy,- Joanna Potaczek otrzymała wyróżnienie za świetnie napisany test słuchowy. Obu uczennicom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!☺🥰🤗😍Poniżej prezentujemy prace plastyczne Dziewczynek. Zwycięska praca Agnieszki inspirowana była utworem Brada Mahldau: „Blackbird”(https://youtu.be/57XN3yuhsE0), a praca Joasi inspirowana była utworem „Last train home” Pata Metheny (https://youtu.be/Sq5oqY3-vhg).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *