KONCERT UPAMIĘTNIAJĄCY 104 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Święto Niepodległości to szczególny dzień dla wszystkich Polaków. W naszej szkole jak co roku został uczczony uroczystym koncertem, przygotowanym przez uczniów pod opieką nauczycieli szkoły muzycznej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego przez szkolny chór prowadzony przez Panią Jadwigę Bednarczyk na scenie zaprezentowały się zespoły, duety, soliści oraz orkiestra.             

          

                                                                               

Podczas koncertu zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu: „Wieniawski – historie z dawniej i z dziś na plakacie ukazane”,:

  1. Miejsce ex aequo – Milena Piękoś, Aleksandra Widzisz
  2. Miejsce – Sylwia Wacławik
  3. Miejsce – Marta Napora, Joanna Napora

Gratulujemy laureatom;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *